Видео: Фифи каква што досега не сте ја виделе

Loading...

Контроверзниот транссексуалец од неодамна завршениот Х Фактор, Фифи Јаневски, ја екранизираше својата прва песна „Намерно“, која ја издаде по учеството во во шоуто на ТВ Пинк.Фифи во новиот спот ни носи нешто сосема нова, намерно го менува стајлингот во 4 минутното видео, а како што вели тој идејата настанала на основа на расположението која една жена може да ја има по раскинување на една врска.

– Некои тагуваат, некои се среќни, а некои стануваат принцези ако не време се оттргнат од скотот – вели Фифи.
– Какви ти се мислите таков ти е животот…Има вистина во тоа. Се што ни се случува ни се случува намерно, додава Фифи.

Фифи во новиот спот ни носи нешто сосема нова, намерно го менува стајлингот во 4 минутното видео, а како што вели тој идејата настанала на основа н

loading...
Loading...