Видео: Фред покажа како се манифестира популарноста на фудбалерите во Бразил

Ова е само доказ за тоа како се манифестира популарноста на фудбалерите во Бразил, Фред, мошне популарен фудбалер во Бразил, поранешен фудбалер на Лион, моментално настапува за бразилски Флуминенсе, на сред коловоз и го освои срцето на една мошне убава и симпатична бразилка.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Ова е само доказ за тоа како се манифестира популарноста на фудбалерите во Бразил, Фред, мошне популарен фудбалер во Б

Пронајдете не на следниве мрежи: