Видео: Фудбалер не можеше да поднесе што му ја пцујат неговата почината мајка па го напушти теренот

Шокантна сторија од Турција ни доаѓа каде фудбалер на Трабзонспор, Волкан Шен, не можеше да ги поднесе пцовките од страна на навивачите кои му ја пцуеја неговата почината мајка.Волкан Шер по пцовките нервозно реагираше кон дел од навивачите кои упатуваа погрдни зборови, а потоа го напушти натпреварот со солзи во очите.
Веднаш потоа настана мал инцидент кај навивачите кои почнаа да се туркаат едни со други, секако, едните беа со поддршка до фудбалерот.
Инаку, претседателот на турски Трабзонспор, најави дека ќе го казни Волкан бидејќи се однесувал детинесто.Волкан Шер по пцовките нервозно реагираше кон дел од навивачите кои упатуваа погрдни зборови, а потоа го напушти натпр

Пронајдете не на следниве мрежи: