Видео: Голчиште!!!

Младиот Евандро може да се гордее со фактот што постигнал погодок од преку 50-тина метри.Кадетот на бразилски Сао Паоло на мечот против Флуминенсе постигна фантастичен погодок, кој вреди да се погледне.Кадетот на бразилски Сао Паоло на мечот против Флуминенсе постигна фантастичен погодок, кој вреди да се погледне.

Пронајдете не на следниве мрежи: