Видео: Гвардиола му се налути на германски новинар

Новиот тренер на екипата на Баерн Минхен, Пеп Гвардиола, се налути на еден германски новинар, кој му постави прашање во врска со заминувањето на Тито Виланова од клупата на Барселона.На упорноста на германскиот новинар и немаше крај, па така новиот тренер на Баерн Минхен реагираше нервозно.На упорноста на германскиот новинар и немаше крај, па така новиот тренер на Баерн Минхен реагираше нервозно.

Пронајдете не на следниве мрежи: