Видео: Ирина Шајк во „СЕКСИ“ издание

Девојката на португалскиот фудбалер Кристиано Роналдо беше главна ѕвезда во рекламниот спот на Пенелопе Круз.Шпанскиот спот прво беше цензуриран, а потоа повторно објавен на „Youtube“. Главната улога ја играше, која друга, ако не Ирина Шајк, која, ќе се сложите, изгледа баш секси.
Инаку, за сите љубители на „Херкулес“, еве една додатна информација која секако дека ќе ги израдува, имено, Ирина Шајк наредната година ќе „дебитира“ во филмска улога, ќе биде дел од новиот филм за „Херкулес“, ќе ја глуми Мегара.Шпанскиот спот прво беше цензуриран, а потоа повторно објавен на „Youtube“. Главната улога ја играше, која

Пронајдете не на следниве мрежи: