Видео: Ја промаши топката, па „го шутна“ во глава својот голман…

Во фудбалот се е можно, па така еден фудбалер на Ноутс Каунти, ја промаши топката и го шутна во глава својот соиграч Бартош на пријателскиот натпревар против Галатасарај.
Пријателскиот натпревар заврши во корист на Галатасарај со резултат 2-1.Во фудбалот се е можно, па така еден фудбалер на Ноутс Каунти, ја промаши топката и го шутна во глава својот соиграч Б

Пронајдете не на следниве мрежи: