Видео: Како реагира една порно ѕвезда кога за прв пат си ги гледа филмовите

Loading...

Коко Велвет (34) снимила речиси 103 филмови од 2008 година па наваму, а повеќе не работи како порно актерка, туку како танчерка. Таа никогаш не погледала ниту еден нејзин филм.Продуцентот Ли Рој Мајерс ја повикал Коко да гостува во шоуто „Look At Me Now“ каде главна атракција се реакциите на порно актерите додека ги гледаат своите филмови.

 
Мајерс вели дека порно актерите го сакаат сексот и наоѓаат начин совршено да си ја сработат работата. Коко пак е изненадена од тоа што го видела, и се запрашала дали навистина нејзиното момче така ја гледа додека водат љубов.
Продуцентот Ли Рој Мајерс ја повикал Коко да гостува во шоуто „Look At Me Now“ каде главна атракција се реакциите на порно актерите дод

loading...
Loading...