ВИДЕО: Како се понижува голман

Мариуш Ставроситу од Констанца, на натпреварот против Васлуи, постигна гол од седмерец на начин каков што никој голман не би посакал. Го надмудри го го понижи голманот.
Го надмудри го го понижи голманот.

Пронајдете не на следниве мрежи: