Видео: Кара Делевињ и Кејт Мос ја снимија најсексапилната реклама за оваа година

Loading...

Погледнете ја сензуалната реклама за новиот парфем My Burberry, во која се појавуваат супермоделите Кара Делевињ и Кејт Мос.Тие покажаа дека двете можат секси, дури и кога се потполно облечени!
Сензуалност, страст и секаспил… ова се само дел од карактеристиките на најновата реклама.
Тие се заштитни лица на новиот женски парфем My Burberry.
Рекламната кампања е снимена од култниот фотограф Марио Тестино и веруваме дека ќе ве остави без здив.Тие покажаа дека двете можат секси, дури и кога се потполно облечени!
Сензуалност, страст и секаспил… ова се само дел од карактеристиките

loading...
Loading...