Видео: Кажете „АХА“ за Подолски

Германскиот интернационалец од редовите на англискиот премиерлигаш Арсенал, се најде на „тапет“ на смеење и исмејување кај своите соиграчи кои почнаа да го имитираат неговото често употребувано „АХА“, тоа допре и до најмалите фанови на овој тим кој се наоѓаше на подготовки во Азија дур се снимаше сево ова.

Пронајдете не на следниве мрежи: