Видео: Клинсман исчезнува одвреме навреме…

Да да, навистина, селекторот на американската фудбалска селекција, на моменти направи интересни движењ кои сигурно не останаа неприметени од страна на камерманите.Вреди да се погледне овој „магичен“ трик на Јирген Клинсман на дуелот од финалето на Голд Купот, меѓу селекциите на САД и Панама.Вреди да се погледне овој „магичен“ трик на Јирген Клинсман на дуелот од финалето на Голд Купот, меѓу селе

Пронајдете не на следниве мрежи: