Видео: Клоца за Поли од Балотели за „ДОБРЕДОЈДЕ“ во Милан…

Марио Балотели воведе правило во екипата на Милан.Имено, напаѓачот на екипата на Милан, на секој новајлија во тимот им удира клоци, за официјално да стане дел од тимот на Милан.
Андреа Поли, новиот играч на Милан, поранешен на Сампдорија, го имаше тоа искуство да добие топло „ДОБРЕДОЈДЕ“ од Марио Балотели…Имено, напаѓачот на екипата на Милан, на секој новајлија во тимот им удира клоци, за официјално да стане дел од тимот

Пронајдете не на следниве мрежи: