Видео: Криви заби и без шминка – Вака изгледаше Рада пред 9 години

Loading...

Денес сите лудуваат по неа, а погледнете како изгледаше некогаш.Рада Манојловиќ важи за една од најсексапилните на српската естрада и секојдневно е дотерана и нашминкана.
Сепак таа изгледаше потполно поинаку пред точно девет години на еден настап во 2005-тата година. Обична девојка, без шминка и во фармерки. Рада уште тогаш знаела како да ја забавува публиката и да направи атмосфера.
Погледнете како изгледаше некогаш Рада, без бојадисана коса, средени заби и многу шминка.

Рада Манојловиќ важи за една од најсексапилните на српската естрада и секојдневно е дотерана и нашминкана.
Сепак таа изгледаше потполно пои

loading...
Loading...