Видео: Мурињо киксна, падна, го виде цел свет…

Тренерот на екипата на англискиот премиерлигаш Челзи имаше мала непријатност на претставувањето во Бангкок.
На Мурињо се чини лошо му тргна на турнејата во Бангкок, па така тој ги насмеа новинарите откако падна. Брзо стана, се насмеа и продолжи…Тренерот на екипата на англискиот премиерлигаш Челзи имаше мала непријатност на претставувањето во Бангкок.

Пронајдете не на следниве мрежи: