Видео: На руските сноубордерки не им смета зимата

Овие девојки скијаат во бикини и воопшто не им пречи температурата, која во Сибир се спушта и до минус 40 степени.
Шерегеш, тоа е местото кое е добро познато по убавите и сексипилни сноубордерки, иако баш ова место не е баш добро прочуено по добрите стази за скијање или сноубординг.
На ова место прерасна еден мошне интересен спорт – бикини сноубординг. Погледнете за што станува збор.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Овие девојки скијаат во бикини и воопшто не им пречи температурата, која во Сибир се спушта и до минус 40 степени.

Пронајдете не на следниве мрежи: