ВИДЕО: Најсекси баба на Балканот – Еве како Слаѓа прави стомачни!

Loading...

Пејачката и поранешна танчерка на музичката група Џогани фантастико, ја покажа својата неверојатна физичка подготвеност и форма на свои 45 години.Малку кој може да поверува дека Слаѓа веќе наголемо чекори во петата деценија на животот. На нејзината фигура и завидуваат многу девојки. Таа неодамна стана баба, кога на свет дојде внуката Тиа, која и ја подари ќерката Силвија.
На својот Инстаграм профил таа сподели видео на кое прави стомачни, а прво ешто што ќе забележите е нејзиното затегнато и мускулесто тело .
Дали вие би и дале 45 години?
Погледнете за што се работи на следната страна:

Малку кој може да поверува дека Слаѓа веќе наголемо чекори во петата деценија на животот. На нејзината фигура и завидуваат многу девојки. Таа неода

loading...
Loading...