Видео: Погледнете како Цеца пее акапела!

Loading...

Пејачката Цеца Ражнатовиќ редовно ги воодушевува обожавателите со своите хитови, без разлика како ги пееПејачката Цеца Ражнатовиќ редовно ги воодушевува обожавателите со своите хитови, без разлика како ги пее. Овој пат таа реши да ја испее песната „Све што имам и немам ја“ акапела, а снимката ја стави на Фејсбук.
Секако дека фановите беа фасцинирани со тоа што го слушнаа.
 

Post by CECA.
Пејачката Цеца Ражнатовиќ редовно ги воодушевува обожавателите со своите хитови, без разлика како ги пее. Овој пат таа реши да ја испее песната &bd

loading...
Loading...