ВИДЕО: Слушнете како Цеца и нејзината ќерка пеат во дует

Loading...

Анастасија на својот Инстаграм профил ја постави снимката од роденденот на кој се слуша како Цеца ја пее песната „Наговори“, а таа пее заедно со неа.Цеца Ражњатовиќ и нејзината ќерка Анастасија заедно ја отпеаја „Наговори“ на роденден во Бања Лука.
Оставаме на вас да пресудите дали има шанси Анастасија да тргне по стапките на својата мајка.
Слушнете како звучеше сето тоа:Цеца Ражњатовиќ и нејзината ќерка Анастасија заедно ја отпеаја „Наговори“ на роденден во Бања Лука.
Оставаме на вас да пресудит

loading...
Loading...