Видео: Што изјави ќерката на Цеца, за Харис од X – Фактор?

Loading...

Анастасија Ражњатовиќ на социјалните мрежи го пофали момчето од Сараево, и е воодушевена од тоа како ја испеа песната од Џастин „Cry me a river“.Анастасија Ражњатовиќ ќерката на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ, го пофали учесникот на Х Фактор – Харис Чато. Таа на својот фејсбук профил го пофали момчето од Сараево, особено за изведбата на песната за спас од Џастин Тимберлејк „Cry me a river“. Таа вели дека Харис има фантастични гласовни способности.

Харис во последната емисија на шоуто беше номиниран за излегување од Х Фактор, заедно со групата 4U. Меѓутоа одлуката на публиката беше бендот кој го сочинуваа четирите девојки да го напушти овој телевизиски формат. Инаку, пред почнувањето на Х Фактор се шпекулираше дека има шанси Анастасија да учествува во ова музичко шоу, но на крајот до тоа сепак не дојде.

Погледнете како Харис ја отпеа „ Cry me a river “ и меѓу останатото ја воодушеви ќерката на Цеца:
Анастасија Ражњатовиќ ќерката на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражњатовиќ, го пофали учесникот на Х Фактор – Харис Чато. Таа на својот фејсбук

loading...
Loading...