Видео: ТОП 10 – Најдобрите соло голови на сите времиња

Пред вас се најубавите голови постигнати после соло акција во историјата на фудбалот.Како ви се допаѓа нашиот избор?
За повеќе информации погледнете на sport365.mkКако ви се допаѓа нашиот избор?
За повеќе информации погледнете на

Пронајдете не на следниве мрежи: