Видео: ЗА ПРВ ПАТ ПЛАЧЕШЕ ЦЕЛО ЖИРИ: Дали е ова најдобриот настап досега во „Ѕвездичките на Пинк“

Loading...

Првата емисија од втората сезона на „Ѕвездичките на Пинк“ на ТВ Пинк ја зачини неверојатниот Марко, кој ја испеа песната „One night only“ и сите во студиото ги расплака. Воедно и себе. Жирито плачеше, Маријана плачеше, цело студио – во солзи. „Знаеш дека ова е единствениот настап кој го расплака целото жири?“ – праша Гоца Тржан.Водителката Маријана Миќиќ призна дека се исплашила бидејќи мислела дека тој е некое чудо од друга планета.
– Се слуша од каде си, секоја чест. Можеме со ова и натпреварувањето да го завршиме, ова е перфектно. Сите елементи на светско пеење ги поседуваш. Јас немам зборови и не можам да опишам…Само на светско ниво сум слушнал некој во песната се да стави – воодушевен беше Хари Мата Хари.
Катарина е „малото палче“: Преслаткото девојче ги воодушеви СИТЕ во „Ѕвездичките на Пинк
– Што може повеќе од ова, да пее и скока на трамболина? – запраша Леонтина.
– Би ги запознала твоите родители. Сакам ова што го слушаме само ние во живо успешно да се пренесе преку малите екрани, само тоа го сакам – додаде Јелена Томашевиќ. 
Погледнете го неговиот настап, на следната страна:

Водителката Маријана Миќиќ призна дека се исплашила бидејќи мислела дека тој е некое чудо од друга планета.
– Се слуша од каде си, секоја ч

loading...
Loading...