Видео: Ѕвездата од „Биг Бенг Теори“ – Кејли Куоко се омажи во шоуто на Ellen DeGeneres

Loading...

Ѕвездата на „Биг Бенг Теори“ вели дека таа и нејзиното бонбонче „Sweeting“  се „сеуште на нивниот прв состанок“Кејли Куоко како луда блескаше во шоуто на Ellen DeGeneres, а на крајот и се омажи!
„Јас сум многу среќна“ – вели ѕвездата на „Биг Бенг Теори“ раскажувајќи за нејзината свршувачка со тенисерот Ryan Sweeting. „Премногу среќна, животот е толку убав, дури неможам ни да објаснам…“
Таа признава дека сето тоа за неа е уште ново, но како и да е, тоа било љубов на прв поглед.
Куоко вели дека во текот на летото кога се запознале таа не била подготвена за љубовна врска. Но нејзин пријател и кажал дека тој тоаѓа во градот, а таа имала само еден ден да се спреми и да се запознае со него.  Актерката се согласила, се состанале на вечера и тие се уште се на нивниот прв состанок. „Тој никогаш не дојде дома.“
Тој рече: „Ја завршувам мини турнејата. Претпоставувам дека ќе се чуеме.“ Тој е од Флорида, и никогаш не се врати. Имаше операција на грбот кога јас го запознав…“ – возбудено раскажуваше Кејли Куоко.
А сосема на крајот Елен имаше изненадување за нив двајца…погледнете го видеото:

Кејли Куоко како луда блескаше во шоуто на Ellen DeGeneres, а на крајот и се омажи!
„Јас сум многу среќна“ – вели ѕвездат

loading...
Loading...