Видео:Парис изненади со нов спот!

Loading...

Парис со нов видео запис, таа блеска, погледнете…..Иако нејзиниот деби албум „Парис“ во 2006 година наиде на изненадувачки добар прием кај критиките на публиката, богатата наследничка и шоу ѕвезда Парис Хилтон, одлучи да се врати на музичката сцена повторно. Нејзиниот прв сингл после седум години се вика „Good Time“, а на него гостува и раперот Лил Вејн. Парис во изјавите за спотот истакна, „Ова видео е толку секси и толку забавно, стварно сакав да биде поразличен и полн со живот“.Иако нејзиниот деби албум „Парис“ во 2006 година наиде на изненадувачки добар прием кај критиките на публи

loading...
Loading...