ВИДЕО:Порно ѕвезда касната од ајкула за време на подводно снимање

Порно ѕвездата Моли Кавали била касната од ајкула за време на снимањето промо реклама.Во видеото што може да се види подолу, актерка панично излага од кафезот откако е нападната од ајкула и може да се забележи крварење од нејзиниот зглоб.На сликите испратени од TMZ се гледа како актерката има длабок рез на ногата.
Кавали беше повлечена на безбедност но наводно здобиената рана која е на ногата бара 20 конци.
Во видеото што може да се види подолу, актерка панично излага од кафезот откако е нападната од ајкула и може да се забележи крварење од нејзиниот з

Пронајдете не на следниве мрежи: