Викенд хороскоп 08.03-09.03.2014

Loading...

Викенд хороскоп 08.03-09.03.2014Овен
Очекувајте интересни информации, кои  ќе ви овозможат да ги искористите своите врски и можности, за да се издигнете во кариерата. Не заборавајте на семејството, одвојте му време.
Бик
Пожелно е да се водите по  сопствените планови, и  не излегувајте од зацртаниот пат. Семејни и лични проблеми можат да се претворат во пречка во работата.
Близнаци
Викендов  тотално ќе бидете  обземени од вашите желби и едвај ќе ја дочекате средбата во која ќе  уживате во убаво друштво. Всушност, бидете внимателни, бидејќи очекувања  нема да бидат оправдани.

 
Рак
Расположението викендов  ќе биде променливо. Инспирација нема да ви недостасува, но малку нешта ќе зависат директно од вас. Обидете се да најдете заеднички јазик со луѓето со кои треба да работите, тоа е од огромно значење.
Лав
Викендов ќе биде доста емотивен. Немирите се главно љубовни. Наметнуваат  да се извршат промени во програмата во текот на следните денови.
Девица
Има зошто да сте темелни денес. Вниманието ќе ви биде насочено кон работата и покрај тоа што е викенд. Промените за кои се подготвувале, веќе се во тек.

Вага
Потрудете се да ги надминете  конфликтите со вашите колеги. Некои можат да започнат убав љубовен роман кој ќе ги освежи. Подгответе се за голема тензија.
Скорпија
Интересна вест ќе ве натера да се насмевнете. Ќе бидете пријатно изненадени од покана за гостување на ваши колеги и пријатели. Некоја разделба ќе ви покаже позитивно влијание.
Стрелец
Пожелно е викедов да си направите план за акција, која треба да го следите за да не западнете во непријатна ситуација. За да ги постигнете своите цели, треба да бидете трпеливи.

 
Јарец
За дел од претставниците на зодијачкиот знак се појави конфликт со човек од блиското опкружување. Предметниот судир е во врска со непријатна ситуација која настанала во последните неколку дена.
Водолија
Се што ќе се случи викендов, нема да е случајно. Соновите ви можат да ви станат реалност. Посветете им внимание на сите работи детално не ги отфрлајте веднаш.
Риби
Добар ден за решавање на имотно прашање. Се што е поврзано со сопственост, уметност и добриот вкус, ќе се оствари. Посетете близок со кого имате заеднички бизнис или сакате  да го започнете.Овен
Очекувајте интересни информации, кои  ќе ви овозможат да ги искористите своите врски и можности, за да се издигн

loading...
Loading...