Викенд хороскоп за 07.09. – 08.09.2013

Loading...

Прочитајте што ви предвидува вашиот хороскоп за викендов!Овен
Овој викенд ќе се судрите со провокации од страна на човек во блиското опкружување. Не влегувајте во конфликти. Овие денови ќе биде важно да сте упорни при остварувањето на своите цели. Ќе бидете пријатно изненадени од некоја блиска личност.
Бик
Ако сериозно се фатите за работа, не е исклучена можноста за остварување на одреден успех. Направете нешто посебно за своите блиски, ќе го ценат тоа,а вие ќе се чувствувате опуштено и задоволно. Започнете да посетувате образовни курсеви,и физички вежби, ќе се чувствувате подобро.
Близнаци
Викендот ви носи среќа и е многу погоден за реализација на материјални и финансиски цели. По долго време, ви претстојат поволни промени во живото кои се поврзани со плановите за во иднина. Покажете добри чувства кон оние кои ја бараат вашата помош, посветете им дел од вашето внимание. 
Повеќе на ТЗМ.МКОвен
Овој викенд ќе се судрите со провокации од страна на човек

loading...
Loading...