Викенд хороскоп за 22.06.2013-23.06.2013

Loading...

Овен
Овој викенд ќе биде многу успешен за сите претставници на Овен. Можни се непријатности кои ќе ги предизвикаат вашите противници, но вие ќе им одржите лекција. Не кажувајте работи кои знаете дека е подобро да ги премолчите.
Бик
Доколку не успеете да ги хармонизирате односите , ви следуваат остри кавги. Не правете скандали доколку работите излезат од контрола. Дајте им подршка на оние што им е потребно и заедно радувајте се на успехот.
Близнаци
Дејствувајте рационално. Ќе имате напорен викенд и кавги со партнерот. Внимавајте на вашите зборови можеби ќе предизвикате огромни фрустрации кај партнерот. Со тоа да ја загорзите и врската. Околу вас има луѓе кои ве сакаат и подржуваат….
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Овој викенд ќе биде многу успешен за сите претставници на О

loading...
Loading...