Висеше без облека на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница – Еве што му се случило

Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот свет…
Па така една таква го насмеа целиот свет откако се појави видео од гол маж како виси на тераса од една зграда.

Имено најверојатно се работи за маж кој бегал од сопругот на неговата љубовница со која таа правела неверство.
Видеото е именувано како : Кога ќе пристигне сопругот на твојата љубовница, но ти не си спајдермен.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.