ВИСТИНАТА ИЗЛЕЗЕ НА ВИДЕЛИНА: Аца Лукас се огласи за разводот!

Loading...

Српскиот пејач Аца Лукас, реши да даде коментар, откако се појавија гласини дека се разведува.„Вистина е! Нема повеќе да коментирам за приватниот живот“ – изјави Аца за српските медиуми.
Инаку Аца и Соња Вуксановиќ се венчаа во април 2010 година. Пред некој ден српските медиуми објавија дека парот се разведува, а како причина се наведени честите несогласувања. ЛИНК
Соња има ќерка од поранешниот брак со Жељко Шашиќ, Софија, а од бракот со Аца ја имаат ќерката Викторија.„Вистина е! Нема повеќе да коментирам за приватниот живот“ – изјави Аца за српските медиуми.
Инаку Аца и Соња Вуксановиќ се вен

loading...
Loading...