Владо Георгиев е воодушевен од „ѕвездата“ на X-Factor!

Loading...

Поп пејачот Владо Георгив ја пофали 13 годишната девојка Илма од Босна.- Девојката Илма Карахмет е неверојатна! Сега го погледнав видеото…Браво Илма, ти посакувам сјајна и долга кариера од срце! – порача Владо Георгиев на неговиот Твитер профил.
Поп пејачов Владо е само еден од многуте кои ги воодушеви настапот на ова девојче во популарното музичко ТВ шоу!

– Девојката Илма Карахмет е неверојатна! Сега го погледнав видеото…Браво Илма, ти посакувам сјајна и долга кариера о

loading...
Loading...