Внуката на принцезата Дијана порасна во вистинска убавица

Иако во последно време нема многу информации за Лејди Кити Спенсер, најстарата ќерка на Чарлс Спенсер и преслатката мала внука на принцезата Дијана, сепак медиумите често пишуваат за нејзината специфична убавина и стил.Годините пролетаа, а Кити порасна на страна од фокусот на медиумите со нејзината мајка Викторија Локвуд. Неодамна таа беше забележана на Модната недела во Милано.

Сепак иако не се знае многу за неа, таа секогаш е во центарот на вниманието во Британија, па така неодамна беше прогласена за најпосакувана девојка според магазинот „Татлер“.
А доказ дека таа е вистинска убавица и има кралски гени се нејзините форографии кои ги прикачува на својот Инстаграм профил, погледнете.

Годините пролетаа, а Кити порасна на страна од фокусот на медиумите со нејзината мајка Викторија Локвуд. Неодамна таа беше забележана на Модната не

Пронајдете не на следниве мрежи: