Во кампањите има прекрасни гради: Но кога ќе се изгасат рефлекторите…

Loading...

Лили Олдриз (30), американска манекенка и фото-модел, зад себе има низа кампањи за костими за капаење и долна обклека. Во нив оваа убавица ја гледаме со раскошни гради.Фотографиите од нејзиниот приватен живот откриваат дека таа убавина не е природна.
Заносната уибавина на Лили често е најголем впечаток на кампањите за мода и убавина. А Лили е присутна во модниот свет од 2003 година кога се појавила во шпанскиот „Вог“.
Од 2009 е дел од ангелите на „Викторија сикрет“. За себе вели дека е рокерски ангел.
Кога нема фотошоп, Лили изгледа вака.

 
Убава како и секогаш, но нејзините облини се помалку изразени.

Тоа се открива и на свеченостите, така беше и на доделувањето на наградите „MTV Video Music“ пред неколку дена во Лос Анџелес.

Кај неа не е сопорно прашањето на убавина, туку се работи само за разлика помеѓу фотошоп и она реалното. Тоа најдобро го зане нејзиниот вереник, Кејлеб Фолови, член на бендот „King of leon“.Фотографиите од нејзиниот приватен живот откриваат дека таа убавина не е природна.
Заносната уибавина на Лили често е најголем впечаток на

loading...
Loading...