Во криза, или не? Погледнете како изгледаше Џенифер Анистон на црвениот тепих!

Loading...

Џенифер Анистон ги шокираше сите пред неколку дена, кога на црвенот тепих се појавила изгледајќи многу полошо од она на кое сите се навикнати да ја гледаат.Анистон ја скратила косата и облекла металик фустан, меѓутоа, нејзините фанови со денови коментираат дека актерката изгледа полошо од претходно.
Се шпекулира дека актерката е можеби тажна поради венчавката на Бред Пит и Анџелина Џоли, но можеби станува збор за нешто друго…
Анистон ја скратила косата и облекла металик фустан, меѓутоа, нејзините фанови со денови коментираат дека актерката изгледа полошо од претходно.

loading...
Loading...