ВО СЕКСИ БИКИНИ НА ПЛАЖА: Погледнете како изгледа Рада Манојловиќ без грам шминка

Loading...

 Атрактивната пејачка Радмила Рада Манојловиќизненади многумина со новите фотографии во бикини без грам шминка. Имено, атрактивната пејачка се фотографираше во бикини со еден од своите помлади фановина плажа. На фотографијата може да се забележи дека Рада има одлична фигура, но и дека нема ниту грам шминка.
Многумина пак тврдат дека Рада во ова издание не е подеднакво секси како и во свечен фустан со шминка на лицето.
Погледнете и пресудете сами…

Имено, атрактивната пејачка се фотографираше во бикини со еден од своите помлади фановина плажа. На фотографијата може да се забележи дека Рада има

loading...
Loading...