Водителката Милена објави преслатка фотографија со ќеркичката

Loading...

Водителката на Утринската емисија на Канал 5, Милена Антовска со причина е отсутна од пред тв екраните и ужива во своето мајчинство.Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и на свет ја донесе својата ќерка Лана. Таа во моментов е посветена на својата ќерка и ужива во нејзино друштво.
На Инстаграм се појави фотографија од малечките нозе на прелсатката Лана, а ја сподели некои од пријателите на водителката.
Лана Марија стои во описот на фотографијата, погледнете.
Милена неодамна се оствари во улогата на мајка и на свет ја донесе својата ќерка Лана. Таа во моментов е посветена на својата ќерка и ужива во нејз

loading...