Водителката од Брза кујна непрепознатлива

Деновиве осамнаа фотографии од водителката на Брза кујна на кои е речиси непрепознатлива. Александра Пановска по повод фотосесијата за еден моден бренд направи драстична трансформација на изгледот со помош на магичните раце на стилистот Зоран Шурбевски. 
 
 
Овој пат Пановска има залижана коса и силна шминка со розов кармин и металик сенка на очите. Женствено, смело и во чекор со светските трендови.
Како ви се допаѓа вам оваа трансформација на Александра, која ја знаеме како вљубеничка во природниот изглед и кежуал стилот?

 
 
 
 
 
  
 
 
Овој пат Пановска има залижана коса и силна шминка со розов кармин и металик сенка на очите. Женствено

Пронајдете не на следниве мрежи: