Воочи ја разликата во генерацијата!

Зарем би поверувале дека овие славни личности се генерација?!
Џим Парсон и Ендрју Линколн – 40 години

Пол Рад и Рори МекКен – 43 години

Сара Хајленд и Џенифер Лоренс – 22 години

 
Тејлор Свифт (23) и Адел (24)

 
Николај Костер-Валда и Ник Оферман – 42 години

Еди Марфи и Форест Витакар – 51 година

Погледнете за личностите од сцената на овој ЛИНК
 
 Зарем би поверувале дека овие славни личности се генерација?!
Џим Парсон

Пронајдете не на следниве мрежи: