Вознемирувачка фотографија: Насилници крвнички претепаа дечко и девојка

Момче и девојка кои се враќале дома од роденденска прослава биле претепани кога случајно наишле на група тинејџери кои вршеле вандализам врз автомобили.Мартин Рејни (39) и неговата девојка Хелен Вајлд го прославувале нејзиниот 42-ри роденден во еден паб во Кингсвуд, Бристол (Англија).
На пат кон нивниот дом наишле на група тинејџери кои вршеле вандализам на околните автомобили, јавува Скај на Македонски.
Така кога Хелен се свртила да види што се случува, еден од нив удрил со шише и ретровизор и го погодил Мартин во пределот над окото. Откако Мартин се онесвестил тие почнале да ја тепаат девојката до бесвест. 
Сега и двајцата се во стабилна состојба, а полицијата трага по напаѓачите. Мартин Рејни (39) и неговата девојка Хелен Вајлд го прославувале нејзиниот 42-ри роденден во еден паб во Кингсвуд, Бристол (Англија).
На па

Пронајдете не на следниве мрежи: