Вознемирувачки фотографии:Еве како изгледаше Дом на синдикати по пожарот!

Полицијата во украинскиот град Одеса соопшти дека 38 лица загинале во пожар во Домот на синдикатите кој се случил по немирите во овој град.

Пронајдете не на следниве мрежи: