ВРВ НА АНОРЕКСИЈА! Откриена е причината на болеста на Анџелина!

Loading...

Славната актерка Анџелина Џоли, веќе со месеци загрижува со својот анорексичен изглед. Таа има само 35 килограми, американските таблоиди се потрудиле да дознаат која е причината за ваквата состојба на Анџелина.И откриено е нејзиното тајно мени, кое дневно подразбира внес на само 600 калории. Таа за појадок јаде лажица кокосово масло и малку корнфлекс.
Нејзиниот ручек се состои од протеински шејк, или неколку бадеми и гумени бомбони, додека за вечера конзумира неколку тенки ливчиња месо и чаша вино.
Таа често конзумира алкохол и цигари, а се наведува дека тоа се главните причини за честите кавги меѓу неа и Бред, кој е загрижен за нејзиното здравје.И откриено е нејзиното тајно мени, кое дневно подразбира внес на само 600 калории. Таа за појадок јаде лажица кокосово масло и малку корнфлекс.

loading...