Забава која не се пропушта: „Најдоброто од Македонија“ во Клуб Central Park Privilege

Loading...

Забава на која МОРА да присуствувате. Можеби летото е пред својот крај, но за среќа добрите забави во Скопје и понатаму продолжуваат. 
Клуб Privilege Central Park повторно ја нуди најдобрата саботна забава во градот! Токму затоа во сабота 29.08.2015 година бидете дел од забавата која заслужено е насловена како „НАЈДОБРОТО ОД МАКЕДОНИЈА“. 
Овој пат на наше огромно задоволство Македонската публика ќе може да ужива во хитовите на добро познатиот скопски романтичар Владо Јаневски. Но секако добрата забава не застанува тука, очекувајте вечер исполнета со најдобрите пејачи од Македонија. 

 
Токму затоа познатиот Владо Јаневски ќе биде придружуваан и од „кралицата на лудата забава“ Тијана Дапчевиќ, како и миленикот на женската публика Лозано. 

Присуството на забавата е задолжително, а карти може да си купите уште денес. Картите во претпродажба се по цена од 250 денари. Истите може да ги набавите преку продажната мрежа Купи карти за се, Loung bar Пошта, Loung bar Revija и на касата на клубот. 
Не дозволувајте да пропуштите да уживате во најдобрите Македонски хитови, токму затоа дојдете заедно да ги пееме добро познатите хитови како „Црно тиквешко“, „Мандарина“, „Повторно се заљубувам во тебе“, „Компас“, „Таму каде што припаѓам“ и уште многу други.
Можеби летото е пред својот крај, но за среќа добрите забави во Скопје и понатаму продолжуваат. 
Клуб 

loading...
Loading...