Хороскоп

Хороскоп

Забушаваат и заговараат: Хороскопски знаци кои се најлоши колеги

При работа во која било организација сите се надеваат на пријатна работна атмосфера, но пред сè бараат соработливи колеги кои се тимски играчи. Но, луѓето родени под некои хороскопски знаци […]

Хороскоп

Само два хороскопски знаци ќе зрачат: Среќен септември за нив

ЈарецКога станува збор за вашето расположение во наредните денови, нема сомнеж дека ќе биде на највисоко ниво. Едноставно. Очекувајте многу интересни моменти, а и една возбудлива, неочекувана средба со личност […]

Хороскоп

Пет хороскопски знаци ги очекуваат љубовни промени во септември

Венера и Меркур излегуваат од ретроградна состојба и тоа е всушност еден од најзначајните астролошки настани во септември. Сите знаци на Зодијакот ќе го почувствуваат тоа во романтична средина, особено […]

Хороскоп

Пристигна ретроградниот Уран: Овие четири знаци се на удар, а потоа следи пеколен период со бројни предизвици

Уран, планетата на иновации и промени, отиде во ретроградна состојба во Бик на 29 август и ќе продолжи да го прави тоа до 27 јануари 2024 година. Уран ретрограденво Бик […]

Хороскоп

Вие сте прекрасни луѓе: Четири хороскопски знаци кои е најлесно да ги сакате

Неколку хороскопски знаци се неверојатно лесни за сакање. Без разлика за каков однос станува збор, а особено ако се работи за љубовна врска, секое искуство со нив е блажено.Во продолжение […]

Хороскоп

Започнува нова учебна година, а децата родени под овие четири знаци ќе се истакнат

НЕКОИ хороскопски знаци ќе бидат исклучително успешни оваа учебна година. Ѕвездите се усогласија за да осветлуваат четири посебни знаци со инспирација и потенцијал за извонредни резултати. ДевицаНовата учебна година ќе […]

Хороскоп

Есента Носи Неопислива Среќа За Овие Хороскопски Знаци: Сè Ќе Им Оди Добро!

Есента пристигна денес, и ние зачекоривме во сезоната кога лисјата паѓаат, мрачни облаци лебдат над небото, а звукот на долг дожд нè заспива. Деновите се пократки, ноќите и утрата се […]

Хороскоп

ХОРОСКОП за петок: Овен, животот му го превртува романса, Водолијата има задача

ОвенБизнис: Релаксиран крај на оваа работна недела е пред Овенот. Не би било лоша идеја да се направи една проверка на направеното за секој случај, за да не се прикраде […]