Жељко и Јована ја ШОКИРАА ПУБЛИКАТА!

Loading...

Жељко Јоксимовиќ, ги изненади сите присутни на својот настап во Црна гора, каде заедно со сопругата Јована скокна облечен во базен!Концертот на славниот пејач, веројатно долго ќе се памети и раскажува. Јоксимовиќ, во фармерки и маица скокна во базен, држејќи во едната рака микрофон, а во другата сопругата Јована, која била во долг фустан.
Јована видеото го објавила на Инстаграм со коментар : „Јас и понатаму сум без текст…мојата љубов е голем цар!“
погледнете како изгледало тоа:

 
Ja sam i dalje bez texta…moja ljubav je veliki car
A video posted by Jovana Joksimovic (@jovanamac) on Jul 8, 2016 at 4:09am PDT

Концертот на славниот пејач, веројатно долго ќе се памети и раскажува. Јоксимовиќ, во фармерки и маица скокна во базен, држејќи во едната рака микр

loading...