Жељко Јоксимовиќ објави прекрасна вест!

Жељко Јоксимовиќ уште еднаш покажа колку е среќен со своето семејство и наследниците.Мина Јоксимовиќ, ќерката на поп-ѕвездата, го слави својот 22-ри роденден, а пејачот со фотографија од својата миленичка и го честиташе роденденот на неговиот Инстаграм профил.
-Среќен роденден, убавице татина, напиша Жељко, по што се нижеа многубројни честитки од неговите следбеници.
Мина Јоксимовиќ, ќерката на поп-ѕвездата, го слави својот 22-ри роденден, а пејачот со фотографија од својата миленичка и го честиташе роденденот н

Пронајдете не на следниве мрежи: