Жешко! Емили Ратајковски го откри бујното деколте!

Loading...

Светски познатиот модел Емили Ратајковски го освојува светот со својата убавина.Таа важи за една од најубавите жени на светот, но е често мета на критика поради својот преслаб изглед. Многумина велат дека таа изгледа преслабо.
Но, Емили им ја затвори устата на сите кои ја критикуваат со фотографија во која во преден план се бујните гради.
Таа важи за една од најубавите жени на светот, но е често мета на критика поради својот преслаб изглед. Многумина велат дека таа изгледа преслабо.

loading...