Анастасија во минијатурно бикини покажа дека нема секаде чоколаден тен- од оваа глетка на момците се и сешто им падна на памет

Loading...

Младата српска пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчерашниот топол ден го искористи за да се одмори во Нови Сад.
Таа таму се дружеше и уживаше со пријателите, но не било каде, туку на глисер каде и се сончаше во костим за капење.
Откако конечно дојдоа вистинските летни денови, таа одлучи да се посвети на сончањето и потемнувањето на своето тело.
Во еден момент наследничката на Цеца заигра и мешаше со куковите, по што на момците веднаш им се заврти во умот од провокативниот танц на пејачката облечена во минијатурно бикини и танга на себе.

loading...