Артан Груби: „УЧК ја води владата на Република Македонија“

Loading...

Артан Груби: „УЧК ја води владата на Република Македонија“

Си реков да ве потсетиме. Вакво потценување, под*бавање и тоа јавно од страна на Груби ретко се гледа. Си ги измачка сите на леб. Од Стојанче до Шилегов… И отворено си збори дека УЧК ја владее оваа „територија“. Не ви чини? Е па извинете. Тоа се негови зборови.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...