Ацо Николовски – Која е Гордана Силјановска?

Гордана Сиљановска
1.Предводник на професорскиот пленум кој ја рушеше т.е беше учесник во пучот против легално избраната влада на Никола Груевски
2. ШАРЕНА РЕВОЛУЦИОНЕРКА предводник на ЛГБТ револуцијата за рушење на традиционалните семејни вредности во МАКЕДОНИЈА
3. Член на бордот на директори ( читај ДИРЕКТЕН ПЛАТЕНИК НА СОРОС ) на НВО на Џорџ СОРОШ
4. Министер во најкорумпираната влада во историјата на чело со Бранко Црвенковски. во нивно време се се опљачка 300 000 Македонци останаа без корка леб.
И СЕГА ВИЕ ИНТЕЛЕКТУАЛЦИ И АНАЛИТИЧАРИ , ЗАГРИЖЕНИ ПАТРИОТИ на ДПМНЕ-МИЦКОВИСТИЧКА
ОВОЈ МЕТУЗАЛЕМ ОД ЛИК ЌЕ НИ ГО ПРОДАВАТЕ ЗА ПРЕРСЕДАТЕЛ
АРАМ ДА ВИ Е НА ПАРИТЕ КОИ ГИ ЗЕМАТЕ ЗА ЗАСЛЕПУВАЊЕ НА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД.
ВИЕ ЗАЈКОВИСТИ И МИЦКОВИСТИ СТЕ ТЕЖОК КАНЦЕР ВО ФАЗА НА МЕТАСТАЗА НА МАКЕДОНСКОТО ОПШТЕСТВО ШТО ТРЕБА СО ДЛАБОК РЕЗ ДА СЕ ОТСТРАНИ ОД ЗДРАВОТО МАКЕДОНСКО ТКИВО.
Да даде господ до последно париче за лечење на вас и вашите најмили во фамилија да си ги потрошите.
Господ е голем. Македонија е вечна.
Клетвата ќе ве стада кога најмалку ќе се надевате.
Македонија пак на Македонците ќе биде…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.