Братот на Жељко Јоксимовиќ објави фотографија по боксерици, но жените полудеа по ова

Loading...

Братот на познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ овие денови е во центарот на вниманието низ целиот Балкан освојувајќи ги женските срца.
Станува збор за фотографија која предизвика бура од реакции на социјалните мрежи.
Имено тој објави фотографија од тераса на која тој позира гол само по боксерици, а фотографијата поради еден детаљ никако не можеше да не биде незабележана, погледнете.

loading...